KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 10684100

nr 1068 4100

Teckning

Krita, signerad, B G 69, Brategården, Bråfors, Västmanland, 29x30

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 november 2016
kl 19:41:12

10/11 00:33:14 1      Vinnande bud